Promujemy

The Bastard - punk rock 31.10.2009, 19:01


THE BASTARD - zespół powstał w marcu 2007 roku gdy podczas jednej z imprez Przemysław "Master" Cienkosz i Piotr "Butapren" Kaczmarczyk doszli do wniosku, że warto byłoby zrobić coś o czym myśleli od dawna a mianowicie stworzyć kapelę punk rockową . Po pewnym czasie powstał skład kapeli THE BASTARD , w którym znaleźli się:

Piotr "Butapren" Kaczmarczyk - bas , wokal
Grzegorsz "Gogv" Kaczmarczyk - git.elektr. wokal
Tomasz "Lesiu" Lesiński - perkusja
Przemysław "Master" Cienkosz - wokal

W takim oto składzie chłopaki spotykali się na próbach , gdzie tworzyli pierwsze własne numery . Po około dwóch miesiącach grania do zespołu dołączył Wojciech Walas - git. elektr.
Zespol zadebiutowal 17.05.2007r. na VII Powiatowym Przegladzie Amatorskich Zespolow muzycznych w MOKiS w Myslenicach .

Nasza twórczość to szeroko rozumiany punk rock nie ograniczający się do jednego nurtu(schematu) opleciony tekstami o reporterskim charakterze wynikającym z różnego rodzaju doświadczeń członków kapeli , ale na pewno nie tyczącym sie tylko ich. Poruszamy problemy związane z tym co się dzieje wokół nas. Przedstawiamy nasz światopogląd na różne rzeczy staramy się pisać teksty które odzwierciedlają nasze idee i przekonania . Nie chcemy zmieniać całego świata chcemy pokazać ludziom , ze warto walczyć o to w co się wierzy pomimo wielu trudności jakie na codzień spotykają wielu z nas

Źródło: www.thebastard.pl

Skład:

Przemysław "Master" Cienkosz - vocal
Grzegorz "Gogu" Kaczmarczyk - git.solowa, vocal
Szymon "VóYek" Święch - bas, vocal
Paweł "Jamcur" Jamka - perkusja

Strony internetowe:

www.thebastard.pl
www.myspace.com/thebastardpunkrock

Kontakt:

Telefon: 502 271 035 (Master)
E-mail: master.thebastard@wp.pl


0 komentarzy Koszmar