Promujemy

Redaial - punk rock 24.08.2012, 19:14


Toruński zespół rockowy grający energicznego nowoczesnego punk-rocka. Energia i emocje, tymi dwoma hasłami kierują się przy tworzeniu swojej muzyki chłopaki z Redaial.

Zespół tworzą Paweł, Maciej, Michał i Maciek. Redaial powstał w sierpniu 2009 roku. Podczas częstych prób chłopacy ograli materiał tak szybko, że już w zaledwie 3 miesiące po rozpoczęciu wspólnego grania zagrali pierwszy koncert. Od tego czasu regularnie grają koncerty, na których pojawia się coraz więcej osób.

Na swoim koncie mają wspólne występy z takimi ikonami polskiego punkrocka jak Cela nr.3, Włochaty, Analogs, WC, Karcer oraz zespołami światowej sławy: Zebrahead, Charge 69. Panująca w zespole dobra atmosfera i energia wpływają na powstawanie kawałków, które są bardzo dobrze przyjmowane przez fanów podczas licznych występów na żywo. W marcu 2012 zespół wydał własnym nakładem ep-kę „Noże”, zawierającą 4 autorskie kompozycje. Obecnie oprócz regularnego grania koncertów zespół zajmuje się przygotowywaniem materiału, który miałby wejść na debiutancką płytę.


Skład:

Paweł Anusiak – gitara, wokal
Maciej Pawlikowski – gitara, chórki
Michał Czarnecki – gitara basowa, chórki
Maciej Czarnecki – perkusja


Dyskografia:

marzec 2012 – Noże EP


Strony internetowe:
www.facebook.com/redaial
www.myspace.com/redaial
www.soundcloud.com/redaial/sets/redaial-no-e-ep/


0 komentarzy noiser