Promujemy

The No-Mads - thrash metal 13.11.2009, 19:32


Thrashmetalowa kapela The No-Mads z prawdopodobnie najlepszą thrashmetalową wokalistką w Polsce, powstała w 1999 roku.

Debiutancki album „No Hush Till Thrash” został wydany w 2003 roku i cieszył się sporym uznaniem w podziemiu, jak również oficjalnych magazynów, np.: „Heavy Metal Pages” (jako jedna z najlepszych płyt 2003 roku) czy „Teraz Rock”. W roku 2005 zespół zarejestrował w łódzkim studiu Abyss swój drugi album, noszący tytuł „Deranged”, który ukazał się w 2006 nakładem niemieckiej wytwórni Shark Records. W Polsce płytę wydała Metal Mind Records.

Zespół dał się poznać jako niezwykle energetyczny, totalny band koncertowy, tak na dużych festiwalach (Metalmania 2006), Hall Of Metal (m.in. z Sodom i Holy Moses) jak i podczas niezliczonych koncertów klubowych. Potwierdzeniem klasy polskich thrashers, były wspólne koncerty z Destruction oraz Flotsam&Jetsam oraz kilkukrotne występy Sylwii na gigach Holy Moses gdzie była zapraszana na scenę przez ikonę thrashu Sabinę Classen. Poza granicami kraju załoga The No-Mads pacyfikowała sceny w Niemczech, Czechach i na Słowacji.

Dzięki głosom fanów, zespół znajduje się w pierwszej dziesiątce polskiej edycji „Metal Hammera” w kategoriach: debiut roku i przebój roku 2003. Z kolei dzięki znakomitemu przyjęciu ich drugiej płyty „Deranged”, w latach 2005 i 2006 (rok po roku!), kapela zajmuje pierwsze pozycje w kategoriach: zespół roku-Polska, najlepsza kompozycja-Polska, muzyk roku Polska – Sylwia Papierska i Przemek Latacz. W podsumowaniu roku 2008 głosami czytelników „Metal Hammera”, Sylwia znalazła się w pierwszej piątce najlepszych polskich wokalistek.

Obecnie po sesji w uznanym studiu ZED, pod okiem (i uchem) Tomka Zalewskiego zespół zrealizował trzeci album zatytułowany „The Age of Demise”, zawierający jeszcze więcej szczerego i powalającego jak nuklearny żywioł, thrash metalu.

Dyskografia:

No Hush Till Thrash (2003)
Deranged - Shark Records, Metal Mind Records (2006)
The Age Of Demise Metal Mundus/Fonografika (2009)

Skład:

Przemysław ‘Dr Rock’ Latacz (g)
Damian `Oskar` Roskosz (dr)
Sylwia Papierska (voc)
Józef `Joseph` Brodziński (bg)  

Strona internetowa:

www.thenomads.metal.pl

Kontakt:

jozef.brodzinski@gmail.com


0 komentarzy noizzy