Promujemy

Gangsterski Chwyt - hc / punk 25.11.2009, 19:23


Gangsterski Chwyt rozpoczął działalność w lutym 2008 z inicjatywy Rolnika (wokal) i Ziemka (bas). Dosyć szybko dobrali perkusistę Łukasza Utę z polecenia Darka Liberation. Po pierwszej próbie na gitarę doszedł Łukasz Semi również z polecenia. W grudniu do składu dołącza Grzesiek Sid. W sierpniu 2008 nagraliśmy 'Demo' 4 utwory. 6-minutowy materiał został nagrany w sali prób dzięki uprzejmości Krzyśka Zawadki. Jeden kawałek z sesji "Demo" ukazał się na kompilacji CD-R "Ściana Wschodnia Zine składanka część I". 10-14 października 2008 zarejestrowaliśmy materiał w studio Serakos i całość zatytułowaliśmy "Kurwa Mać Punki Grać". Nagrania zostały wydane własnym sumptem jako split CD ze śląską kapelą NIHILIZZM pt. 'ŚLĄSKO - MAZOWIECKA UNIA PRZECIW NIESPRAWIEDLIWOŚCI TEGO ŚWIATA'. Jeden kawałek z sesji studyjnej "Siedem pokoleń wstecz" ukazał się na składance benefitowej dla ANTIFY wydanej nakładem No Pasaran Records.
...założenie było proste - grać szybkiego HC Punka z tekstami o zabarwieniu polityczno-społecznym...

Wszyscy udzielaliśmy się wcześniej w innych projektach muzycznych: RWAŁA KWIATKI DYNAMITEM, REZYGNACJA, PORADNIK UZDRAWIACZA, KRYZYS TOŻSAMOŚCI, ABSTYNENCJA, CHWILA STRACHU, GRANICA MORALNOŚCI, PROJEKT G.M, MORHANA i JARMARK EUROPA. Poza tym robimy zina ściana wschodnia, Rolnik pisze do liberation, angażuje się w no pasaran records, FNB Warszawa i organizacje koncertów na terenie Warszawy i okolic (punk pikniki "Sochaczew", "Kampinos", "Całowanie", "Trasa Siekierkowska", squaty "Elba", "Conrada", kluby).
Jeśli robisz u siebie w mieście koncerty to my chętnie zagramy u Ciebie, więc jeśli chcesz zaprosić nas na gig pisz na rkd@vp.pl, uta83@o2.pl. Gramy za zwroty kosztów dojazdu, alkohol/wodę/żarcie

Źródło: www.myspace.com/gangsterskichwyt

Skład:

Rolnik - wokal
Ziemek - bas
Łukasz Semi -g itara, wokal
Grzesiek Sid - gitara
Łukasz Uta - bębny

Strony zespołu:

rkd.art.pl
www.myspace.com/gangsterskichwyt

Kontakt:


Rolnik - tel: 0 503 512 072  
e-mail: rkd@vp.pl


0 komentarzy Koszmar