Promujemy

Culture el Hedonisme - punk / progressive 27.11.2009, 20:13


Culture el Hedonisme objawiło sie w marcu 2008 jako duet. Z założenia miało być naszą odpowiedzią na otaczający nas świat za pomocą dźwięku i słowa. Czerwiec przyniósł zamknięcie pierwszego CDR własnej produkcji pod szyldem "...Karm wrony, a wydłubią ci oczy...", gdzie znalazło się 8 kompozycji łączących industrialne rytmy, akustyczne gitary, elektronikę i gitarowe riffy. Gościnnie zaśpiewała z nami Kinia i Mrówa w pewnej rosyjskiej pieśni, zaś zamykający pierwsze demo numer "Matka Ziemia" skonstruował dla nas nasz przyjaciel Onyś. Pierwszy cdr zebrał różne recenzje - od tych pozytywnych po najgorsze. Wcale nas to nie dziwi.

Wrzesień przyniósł nam nowy pomysł do głowy. Chory jak my sami. Koncept album o powolnej zagładzie tego świata. Nad "Acherontis Pabulum" pracowaliśmy cały rok, skupiając się bardziej na gitarowo-riffowej strukturze utworów. Na dalszy plan odeszły industrialne rytmy zamienione na żywe perkusyjne tematy. Powstało kilkanaście utworów, z których 12 numerów umieściliśmy na drugim promo. Koncept album o progresywnym korzeniu, punkowej wściekłości, ambientowej elektronice i nowofalowo brzmiących gitarach akustycznych, z tekstami wyizolowanego w rojnej społeczności człowieka.

Obecnie mocno pracujemy nad interpretacją naszej muzyki na żywo. Jest jak jest. Raz sala prób jest, raz jej nie ma. Typowe punkowe życie. Działamy jako trio i wciąż wierzymy, że Culture el Hedonisme zaistnieje w końcu na żywo.

Dyskografia:

"Karm wrony,a wydłubią ci oczy" demo 2008
"Acherontis Pabulum" 2009

Skład:

Jambeer, Wiewiór, Korczas

Strona internetowa:

www.myspace.com/cehdc

Kontakt:

kultura.chc@o2.pl


0 komentarzy noizzy