Promujemy

Meghido - hard rock 07.01.2010, 23:50


Meghido - nowosądecki zespół hard-rockowy.

Został założony w 2006 roku przez Adama Habelę (wokal) oraz Michała Chruślickiego (gitara). W niedługim czasie do zespołu doszedł Tomasz Kulig, który pierwotnie grał na instrumentach klawiszowych, po czym rozpoczął grę na gitarze. Kilka miesięcy później skład grupy zasilił basista- Adam Pawliczak. Po pewnym czasie do zespołu doszedł Jakub Kulak, zajmując miejsce za perkusją. W ten sposób ukształtował się rdzeń grupy.

Zespół bardzo długo szlifował (i dalej szlifuje) swoje zdolności muzyczne poprzez grę coverów ulubionych zespołów (Iron Maiden, Pink Floyd, Dream Theater) pracując jednocześnie nad autorskimi utworami.

Do największych dotychczasowych sukcesów Meghido należą: nagranie dwóch albumów demo, zajęcie 2. miejsca (w 2009r.) i 1. miejsca (w 2010r.) w powiatowym przeglądzie zespołów, który odbył się w Krościenku. W chwili obecnej Meghido skupia się na tworzeniu nowego materiału, koncertuje z nowym wokalistą, którym został Leszek Zwoliński. Zespół cały czas współpracuje z pierwszym wokalistą, Adamem Habelą, który pomaga w tworzeniu tekstów.

Całość zarejestrowanego materiału, nagranego w Pozytywnym Studiu w Nowym Sączu dostępna do odsłuchania na myspace oraz do pobrania na www.lastfm.pl/music/meghido.

Ponadto Meghido poszukuje wytwórni, która zainteresuje się zespołem i postanowi wydać album.

 

Skład:

Lech Zwoliński - wokalista

Michał Chruślicki - gitara prowadząca

Tomasz Kulig - gitara rytmiczna

Adam Pawliczak - gitara basowa

Jakub Kulak - perkusja

 

Strona internetowa:

www.myspace.com/meghido

 

Kontakt:

meghido@op.pl

gg: 1629515

Wiadomość prywatna na profilu Myspace.

 


0 komentarzy Obihab