Promujemy

Stray Dog Strut - hardcore 12.01.2010, 14:52


Na Stray Dog Strut składa się czterech pilotów (Kudłaty, Kamil, Żuku i xBartekx), którzy w katastrofie statku kosmicznego zostali poddani promieniowaniu kosmicznemu zyskując niesamowite zdolności. Kudłaty stał się rozciągliwy, potrafi zmieniać kształt swojego ciała. Żuku uzyskał pomarańczowy, kamienny pancerz, praktycznie niezniszczalny oraz nadludzką siłę. Kamil otrzymał moc niewidzialności oraz generowania zmiennokształtnego pola siłowego, a xBartekx stał się człowiekiem-pochodnią, zdolnym podpalić swoje ciało siłą woli, bez uszczerbku na zdrowiu i wykorzystać płomienie do latania na wzór silnika odrzutowego. Tożsamość całej czwórki jest jawna, a bazą operacyjną jest budynek Baxter z dużym P.S.E.M. na szczycie.

Oprócz fantastycznych przygód, piosenki Stray Dog Strut opisują życie codzienne ludzi postawionych w roli superbohaterów. Żuku czuje się jak potwór, przeraża ludzi mimo swych dobrych czynów. Kudłaty i xBartekx zostają małżeństwem, jednak mają problemy niby czysto małżeńskie, jednak trafniejszym określeniem byłoby nazwanie ich czysto supermałżeńskimi. Kamil najbardziej korzysta ze swoich mocy i popisuje się nimi, zmienia dziewczyny jak rękawiczki i choć pragnie pozostać w stałym związku, nie potrafi.
 
Skład:
 
Żuku - Bass
Kudłaty - Drums
Kamil - Gitarra
Bartosz - Vox

Brzmi jak:
 
Maniek mówił, że mu to zalatuje wczesnym Deftones i Walls Of Jericho. Jarek napisał, że mu przypominamy Poison The Well. Marek mówi, że słyszy Shai Hulud.
 
Strona internetowa:
 
www.myspace.com/straydogstrutband
 
Kontakt:
 
sdshardcore@gmail.com


0 komentarzy noizzy