Promujemy

Aselon - hard rock / thrash metal 26.04.2010, 11:27


Muzyka jaką tworzy zespół Aselon, jest mieszanką hard rock'a i thrash metalu, zapewniając tym samym o nietuzinkowości. Własne podejście do muzyki poparte uporem, pasją i zaangażowaniem sprawiają, że projekt ten nie jest kolejną odskocznią ludzi bez pomysłu na siebie.
 
Kapela pierwszy raz zaistniała na deskach sceny muzycznej w 2008 roku w Jaworznie, gdzie zagrała swój pierwszy koncert. Pozytywne przyjęcie przez publiczność sprawiło, że muzycy bardziej zaangażowali się w organizowanie dalszych występów.

Zespół cechuje się aktywnym udziałem w wielu koncertach, zapewniając sobie promocję, co powoduje dobry odbiór przez słuchaczy. Aselon w trakcie 2-letniej aktywności scenicznej zagrał około trzydziestu koncertów, między innymi w: Bielsku-Białej (Rudeboy), Katowicach (Pub Korba), Rybniku (Klub Kulturalny), Warszawie (No Mercy), Wrocławiu (Klub Madness) i wielu innych miastach, klubach całej Polski.
 
Największym osiągnięciem kapeli jest występ przed zespołem Proletaryat w Miejskim Domu Kultury w Będzinie (17.10.2008). Aselon otrzymał zaproszenie od organizatorów imprezy, aby mógł zagrać jako support. Kolejnym osiągnięciem było zakwalifikowanie się oraz występ na Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych (30.11.2009). Ostatnio Aselon wziął udział w Warsztatach Muzycznych (25.02.2010) w Jaworznickim MCKiSie, za które zespół otrzymał certyfikat uczestnictwa oraz płytę z nagraniami.
 
Byli członkowie:
 
Paweł Bąk (Gitara solowa)
Grzegorz Bąk (Gitara Basowa)
Kuba "Dragon" (Gitara Basowa)

 

Skład:
Mund (Guitar & Vocal)
Tomasz (Drums)
Łukasz (Bass)
Rybak (Guitar)

 

Strona internetowa:

www.myspace.com/aselon

 

Kontakt:
aselon@wp.pl
dzepet@o2.pl

 


0 komentarzy noiser