Promujemy

Ubojnia - noise / hardcore punk 21.09.2009, 15:43


Zespół funkcjonuje od 2007 roku i powstał na gruzach formacji Pour into Mould. Początkowo przewinęło się przez Ubojnię kilka osób, ale ostatecznie w składzie na próbach, jak i koncertach funkcjonowali: Potoc z Żar [gary i txt, ex perkusista zespołu OCTAGON, POUR INTO MOULD], Miki [bas] i Pas [gitara] z Jasienia [dawniej ENEMA, POUR INTO MOULD], Zimz z Lubska [wokal, txt]. W połowie 2008 roku zostało zarejestrowane pierwsze demo zespołu [13 numerów=około 35 min.]. W tym miejscu dziękujemy za pomoc przy nagraniu: Marcinowi Czajce, Marianowi, M. Szaji. We wrześniu 2008 zaszła tymczasowa zmiana w składzie zespołu. Do garów zasiadł Marycha [Marian], a basie szarpał Marcin Szaja [obaj udzielali się m.in. w zespole: OCTAGON, DOLZIG CREMATORY]. Oczywiście koncertowaliśmy w okolicy. W styczniu 2009r. wrócił do składu basista Miki, za perkusją zasiada Marycha, a wokal i gitara bez zmian. Od tego momentu w tym składzie szlifujemy materiał do rejestracji [nagranie planowane na lato 2009/nasza płyta powinna ukazać się jesienią w niezależnej dystrybucji...].

Nasza muzyka to połączenie hardcorowej energii z punkowymi brudami zahaczającymi o rejony noise'owe. Mimo to zespół nie ogranicza się muzycznie, zdarzają się czasem połamane rytmy, odjazdy [i różne takie tam....]. To, co charakterystyczne, to wrzeszczący wokal, teksty o niestety często gównianej rzeczywistości, szczypta czarnego humoru polana alkoholem i hardcorowo-punkowa energia... Ufff, dość pierdolenia, posłuchajcie sami!

Skład:

PAS- gitara, drugi wokal, obróbka dźwięku itp.
MARYCHA- perkusja, obróbka dźwięku itp.
MIKI- bas
ZIMZ- wokal, txt, oprawa graficzna, video

Strona internetowa:

www.myspace.com/ubojniamuzik

Warunki grania koncertów: zwroty kosztów podróży. Żarcie mile widziane [w tym 1. porcja wegetariańska], browar/wino/wódka mile widziane. W razie potrzeby spanie...

Kontakt:

ubojniaband@o2.pl / tel. 693553218


0 komentarzy noizzy