Promujemy

IdiotHead - industrial metal 25.01.2012, 22:35


IdiotHead tworza: d' - założyciel i producent CO.IN. i Bipolar Bears, Sylwia Kamińska i Raf Zaremba - członkowie CO.IN. od 2005r oraz Patryk Mrozinski z zespołu C.A.L.M.
Wrocławski IdiotHead jest naturalną kontynuacją alternatywnego zespołu CO.IN. , który w swojej karierze wystapił na przeglądzie Festiwalu w Jarocinie, autobusie RedBulla, zeszłorocznych eliminacjach do Przystanku Woodstock. Koncertował u boku Pro-Pain, Jelonek, Farben Lehre, Agressiva 69, Mouga, a ostatnio już jako IdiotHead przed My Riot podczas ich trasy koncertowej.
W swojej twórczości łączą melodyjną ciężką gitarę z połamanymi beat’ami, elektroniką , nisko nastrojonym basem oraz doskonale wyegzekwowanymi wokalami. Z lekkością łączą style muzyczne takie jak : alternatywny rock, metal, industrial, post-hardcore a nawet dubstep, co daje niesamowity efekt świeżości i oryginalności.  
Teledysk IdiotHead do singla "Free Market Music" zapowiada debiutancki album o tym samym tytule, który ukaże się już 5 lutego 2012 nakładem wytwórni Inline Underground.

 

Skład:

d'

Sylwia Kamińska

Raf Zaremba

Patryk Mrozinski

 

Strony internetowe:

www.idiothead.pl

 

Kontakt:

idiothead@idiothead.pl


0 komentarzy noiser