Promujemy

Devil's Note - death metal / melodic death metal 11.03.2012, 12:27


Devil's Note powstał w 2009 roku z inicjatywy gitarzystów Sandmana, Lokiego oraz perkusisty Jarheada. W listopadzie nastąpiły znaczące zmiany w składzie, mianowicie przyjęliśmy nowego perkusistę - Philipa (ex Face the nightmares). Na ogłoszenie odpowiedzieli Łukasz Karasowski (zajął miejsce poprzedniego gitarzysty) i basista Łukasz Picheta (ex Kontragarda), przyjęliśmy także Pawła (growluje też w Deabhar). W efekcie tych zmian personalnych skompletowaliśmy cały skład i zaczęliśmy współpracę. Pod koniec 2010 roku miejsce Łukasza Karasowskiego zajął Marcin Majrowski. Udało nam się też w końcu
nagrać  DEMO. Muzyka, którą gramy to połączenie deathmetalowej brutalności z melodią. W tekstach poruszamy rzeczy, które nas wkurwiają, które są skazą społeczeństwa. To wszystko czyni naszą muzykę szybką i agresywną.

Kilka słów o nazwie, Devil's Note (diabelska nuta) to określenie trytonu (odległość między dwoma dźwiękami wynosząca 3 tony) między dźwiękami f i h. W średniowieczu granie tego trytonu było zakazane, ze względu na dysonans (niezgodność brzmienia) jaki tworzył, sądzono ze dźwięki te przywołują Szatana.

A tu klip do Babalon Whore.

www.facebook.com/devilsnote
www.myspace.com/devilsnotepl


0 komentarzy Klejnot